Scholengemeenschap Sint-Paulus

Agenda

.

Wil je meer info over een bepaalde activiteit van jouw zoon/dochter, dan kan je deze bekijken via Schoolware.

ma di wo do vr za zo
29
30
1
2
3
4
5
 
 
Vrijdag dag - feest van de arbeid
01/05/2019
periode / uur:
 
Excursie Canterburry
02/05/2019
periode / uur:
 
Excursie Canterbury : 3E5A 3E5B 3GL5A 3L5A 3L5B 3W1 3W2 3HA 3HB 3HC
02/05/2019
periode / uur:
 
Excursie naar Chimay 3E4A / 3E4B / 3L4GL5B
02/05/2019
periode / uur:
van 10 tot 16 uur (Waregem)
 
 
Pedagogische Studie
04/05/2019
periode / uur:
van 9 tot 11 uur (SZ Sigma)
 
 
6
7
8
9
10
11
12
Lach eens met een ander - alle tweedes
06/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 16 uur (lok 735)
 
OC studiekeuze zesdes
06/05/2019
periode / uur:
van 16.30 tot 19.30 uur
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery 1HB-1MG
06/05/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Infoavond studiekeuze na 1 Lat
06/05/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
OC studiekeuze tweedes
06/05/2019
periode / uur:
van 16.30 tot 19.30 uur
 
Klasfoto 6de jaars
06/05/2019
periode / uur:
 
Presentatie GIP voor ouders 6BI - 6HA - 6HB - 6HC
06/05/2019
periode / uur:
van 18.30 tot 21 uur
 
OC studiekeuze 2GLB
07/05/2019
periode / uur:
van 16.30 tot 18 uur
 
lach eens met een ander - alle tweedes
07/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 16 uur (lok 735)
 
Marketingproject 4 Handel
07/05/2019
periode / uur:
van 18 tot 20 uuur
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery 1LE-1MH
07/05/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Lach eens met een ander - alle tweedes
08/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 12 uur (lok 735)
 
Codefever
08/05/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Lach eens met een ander - alle tweedes
08/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 12 uur (lok 735)
 
 
Spellenclub
10/05/2019
periode / uur:
van 16 tot 17.30 uur (lok 725)
 
Extra inschrijfmoment
11/05/2019
periode / uur:
van 9 tot 12 uur
 
Uitwisseling Tartu (Estland) in Estland 12/05/2019 t/m 19/05/2019
»
uitwisseling Schelklingen (Duitsland) - 5EE-5TE 12/05/2019 t/m 19/05/2019
»
 
13
14
15
16
17
18
19
«
Uitwisseling Tartu (Estland) in Estland 12/05/2019 t/m 19/05/2019
 
«
uitwisseling Schelklingen (Duitsland) - 5EE-5TE 12/05/2019 t/m 19/05/2019
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery 1MA 1MD
13/05/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Studiekeuze 4des OC
13/05/2019
periode / uur:
van 16 tot 20 uur
 
Excursie Rijsel 3E5B-3HA-3HB-3L5B- 3W1 - 3HT
14/05/2019
periode / uur:
 
Codefever
15/05/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Luxemburg 4HD; 4HC; 4E4D /Trier-Keulen 4E4A; 4E4C; 4L5B 16/05/2019 t/m 17/05/2019
 
Pedagogische Studie
18/05/2019
periode / uur:
van 9 tot 11 uur (SZ Sigma)
 
 
 
Excursie Rijsel 3E5A- 3GL5A- 3HC- 3L5A- 3W2
17/05/2019
periode / uur:
 
uitleg Economie Clil (Engels) voor vierdes
17/05/2019
periode / uur:
van 13.45 tot 14 uur (auditorium)
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery 1LA-1LC
17/05/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
20
21
22
23
24
25
26
Presentatie GIP voor ouders 6ST
20/05/2019
periode / uur:
van 18.30 tot 21 uur
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery
20/05/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Ex AAR - 6WW1 + 6WW2 + 6GW
21/05/2019
periode / uur:
van 8 tot 12 uur (Muziekbos)
 
Ex AAR - 6LE + 6TE + 6EE
21/05/2019
periode / uur:
van 12.30 tot 16 uur
 
KOTK
21/05/2019
periode / uur:
van 20 tot 22 uur (Auditorium)
 
Leerlingenraad 2de graad
21/05/2019
periode / uur:
van 12.30 tot 13.10 uur (lok 425)
 
Kalibratieonderzoek 6LE
22/05/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur
 
Kalibratieonderzoek - 6EC 6TE
22/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 10 uur
 
Codefever
22/05/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Info CLIL 3des
23/05/2019
periode / uur:
van 13.30 tot 14 uur (auditorium)
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2
Eindejaarsviering 2de graad 3E5A 4E5 3HT 4L4 4GL4 3E4B 4W2
27/05/2019
periode / uur:
van 9.30 tot 10 uur (kapel)
 
Oudercomité
27/05/2019
periode / uur:
van 20 tot 22.30 uur (KSZ)
 
Eindejaarsviering 2de graad 4E4C 3HA 4HT 3W2 3E4A 3W1
27/05/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.10 uur (kapel)
 
Eindejaarsviering 2de graad: 3E4D 3L5A 3E5B 3GL5B 3L4 4L5B
27/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 9.15 uur (Kapel)
 
Ex AAR - 6EB + 6EC + 6LW1/6LW2/EW
27/05/2019
periode / uur:
van 8 tot 12 uur
 
Ex AAR - 6EA + 6LT +6GL
27/05/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (Muziekbos)
 
Eindejaarsviering 2de graad 3E4C 4GL5 3HB 4HA 4E4A 3HC
28/05/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.10 uur (kapel)
 
Uitleg projectwerk voor 5EA-EB-EC-LW1-LW2-GL-LT
28/05/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 9.15 uur (KSZ)
 
Eindejaarsviering 2de graad 4L5A 4HB 3GL5A 3L5B 4W1
28/05/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.10 uur (kapel)
 
Eindejaarsviering 2de graad 4E4B 4E4D 4HD 4W3 4E4A
28/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 9.15 uur (Kapel)
 
Eindejaarsviering 2de graad 4E4B 4E4D 4HC 4HD 4W3
28/05/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 9.15 uur (Kapel)
 
Uitleg projectwerk voor 5EW-5EE-5TE-5LE-5WWI1-5WWI2-5GW-5WW
28/05/2019
periode / uur:
van 9.15 tot 10.05 uur (KSZ)
 
Uitleg projectwerk voor 4E4A-E4B-E4C-E4D-E5-L4-GL4
28/05/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.10 uur (KSZ)
 
Uitleg projectwerk voor 4GL5-W1-W2-W3-L5A-L5B
28/05/2019
periode / uur:
van 11.10 tot 12 uur (KSZ)
 
Projectenbeurs
28/05/2019
periode / uur:
van 17 tot 18 uur
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery 1MB-1MI
28/05/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Geen studie
29/05/2019
periode / uur:
 
Viering 6des en receptie
29/05/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur
 
Perioderapport 6
29/05/2019
periode / uur:
 
Codefever
29/05/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
1000 km fietsen t.v.v. KOTK 30/05/2019 t/m 02/06/2019
»
 
 
Hemelvaart
30/05/2019
periode / uur:
 
Vrije dag
31/05/2019
periode / uur:
 

aa