Scholengemeenschap Sint-Paulus

Agenda

.

Wil je meer info over een bepaalde activiteit van jouw zoon/dochter, dan kan je deze bekijken via Schoolware.

oktober 2019

ma di wo do vr za zo
30
1
2
3
4
5
6
 
«
Uitwisseling "IT's the future" - Iceland 27/09/2019 t/m 04/10/2019
 
 
Uitwisseling "No Planet B" - Duitsland 06/10/2019 t/m 11/10/2019
»
«
Uitwisseling "No Planet B" - Estland 30/09/2019 t/m 06/10/2019
 
6 Lat - Junior College Rechten
01/10/2019
periode / uur:
8.30 tot 12 uur (KULAK)
 
Medisch onderzoek 3E4A
02/10/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 12 uur
 
Codefever
02/10/2019
periode / uur:
van 12.45 tot 16.45 uur
 
Infoavond dyslexie en dysorthografie
03/10/2019
periode / uur:
van 17 tot 18 uur (KSZ)
 
Infoavond 5de jaars - TSO
04/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Auditorium)
 
Spellenclub
04/10/2019
periode / uur:
van 16.15 tot 17.30 uur (lok 725)
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
«
Uitwisseling "No Planet B" - Duitsland 06/10/2019 t/m 11/10/2019
 
Oud-leerlingendag
12/10/2019
periode / uur:
van 16.30 tot 23 uur
 
 
Op bezoek bij de kiné - Sem. Anatomie 5des
07/10/2019
periode / uur:
van 10.10 tot 12.30 uur
 
Infoavond 5de jaars
07/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Forum)
 
Wespnamiddag tweedes
07/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16.15 uur
 
Wespnamiddag tweedes
08/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Infoavond 6de jaars TSO
09/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Auditorium)
 
Codefever
09/10/2019
periode / uur:
van 12.45 tot 16.45 uur
 
Infoavond 6de jaars ASO
09/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Forum)
 
 
Info CLB 6ASO - 6EC 6EE 6EW 6GW 6LW1 6LW2 6TE 6WWI
11/10/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 10.05 uur (auditorium)
 
Info CLB 6ASO
11/10/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 12 uur (auditorium)
 
Info CLB 6ASO - 6EA 6EB 6GL 6LE 6LT 6WW
11/10/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.50 uur (auditorium)
 
14
15
16
17
18
19
20
Wespnamiddag tweedes: 2GLA - 2MB - 2MG - 2MH - 2MI
14/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Info CLB 6 TSO
14/10/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 10 uur (auditorium)
 
Infoavond 3e jaar TSO
14/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Forum)
 
wespnamiddag tweedes 2GLB - 2LC - 2ME - 2HA - 2HB - 2HC
15/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Overleg klasverantwoordelijken 3des
15/10/2019
periode / uur:
van 12.40 tot 13 uur
 
Info-avond projectweek Vasa-Istanboel voor ouders
15/10/2019
periode / uur:
van 19 tot 21 uur
 
Infoavond 3L5A 3L5B 3GL5A 3GL5B 3W1 3W2 3E5A 3E5B
15/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Forum)
 
Codefever
16/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 17.15 uur
 
Medisch onderzoek 3E4B
16/10/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 12 uur
 
High@school - 3L5A 3W1 3L4 3GL4
17/10/2019
periode / uur:
van 15.10 tot 16.10 uur (academie)
 
High@school - 3HC 3HB 3HT 3E4B 3GL5A 3GL5B 3HA 3E4A
17/10/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.10 uur (academie)
 
Overleg proefwerken zesdes moderne en Latijnse humaniora
17/10/2019
periode / uur:
van 11.10 tot 12 uur
 
Overleg proefwerken vijfdes moderne en Latijnse humaniora
17/10/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.10 uur
 
High@school - 3des - 3L5B 3E4C 3E5A 3E5B 3W2
17/10/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 9.15 uur (academie)
 
Vaccinatie: HPV: alle leerlingen 1ste jaar
17/10/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 12 uur (Forum)
 
Dag van verzet tegen armoede
17/10/2019
periode / uur:
van 7.30 tot 8.30 uur
 
wespnamiddag tweedes 2LA - 2LB - 2MA - 2MC - 2MD - 2MF - 2MJ
17/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Overleg proefwerken derde graad handelshumaniora
18/10/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 9.15 uur
 
Attitudegesprek 3HT
18/10/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 10 uur
 
spellenclub
18/10/2019
periode / uur:
van 16.15 tot 17.30 uur
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
Attituderapport (2e & 3e graad)
21/10/2019
periode / uur:
 
Attitudegesprekken 3E5A
21/10/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 15 uur (SZ Beta)
 
Perioderapport 2 - Herfstrapport
21/10/2019
periode / uur:
 
Attitudegesprekken 3L5B
21/10/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (SZ Beta)
 
Attitudegesprekken 3W1
21/10/2019
periode / uur:
van 9.15 tot 11.10 uur (SZ Beta)
 
Info-avond uitwisseling Schotland
21/10/2019
periode / uur:
van 19 tot 20 uur (KSZ)
 
Infoavond 3E4A 3E4B 3E4C 3L4 3GL4
21/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (Forum)
 
Attituderapport (2e & 3e graad)
21/10/2019
periode / uur:
 
Overleg klasverantwoordelijken 4des
22/10/2019
periode / uur:
van 12.40 tot 13 uur
 
Oudercontact 1ste jaars
22/10/2019
periode / uur:
van 16 tot 19 uur
 
KJV - startmoment
22/10/2019
periode / uur:
 
Info avond Erasmus+
22/10/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
Attitudegesprekken 3HB - 3E4A
23/10/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 10.25 uur (SZ Beta)
 
Codefever
23/10/2019
periode / uur:
van 12.45 tot 16.45 uur
 
Attitudegesprekken 3L5A 3HA
24/10/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 10.05 uur (SZ Beta)
 
Attitudegesprekken 3GL4 L4 3GL5A GL5B 3E5B
24/10/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (SZ Beta)
 
Attitudegesprekken 3E4C 3HC
24/10/2019
periode / uur:
van 11.30 tot 12 uur (SZ Beta)
 
Pedagogische studiedag
25/10/2019
periode / uur:
 
 
 
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 

aa