De klas van de toekomst

23/10/2017

Vanaf dit schooljaar loopt op onze school het Lecture+-project. Daarmee gaan we een samenwerking aan met de KULAK, met de bedrijven Barco en Televic en met twee andere secundaire scholen om de klas van de toekomst te realiseren.

Elke partner (onze school, het RHIZO in Kortrijk en het St. Lodewijkscollege in Brugge) probeert een eigen invulling te geven aan het concept van de collaborative classroom. Wij trekken we de kaart van de internationalisering. We proberen na te gaan hoe we buiten de projectweken toch kunnen samenwerken met onze buitenlandse partners over de grenzen heen. We startten daarvoor al een proefproject in het BYOD (Bring Your Own Device)-verhaal met 5 en 6IN en we plannen om binnenkort een echte collaborative classroom in te richten. Tijdens de internationale meetings in februari en vooral in maart staan er daarvoor al try-outs gepland. To be continued dus!

aa