Scholengemeenschap Sint-Paulus

Onze school kleurt roze voor Think Pink

27/04/2018

Ook dit jaar weer hebben onze leerlingen, leerkrachten en ouders zich ingezet voor Think Pink en het thema kanker. Bekijk hier enkele sfeerfoto's.

Haarknipactie “Geef om Haar”

 

Tal van leerlingen, ouders en leerkrachten lieten een staart van minstens 25 centimeter haar knippen op onze school, door kapsters uit de regio. “Geef om Haar” is een actie waarmee Think-Pink meer aandacht vraagt voor borstkanker en wetenschappelijk onderzoek financiert dat de meest voorkomende kanker bij vrouwen bestrijdt. Think-Pink ondersteunt vrouwen financieel om een pruik, gemaakt van ingezameld haar, aan te schaffen.

 

 

Lees HIER het verslag over de actie in Het Laatste Nieuws

 

Pink Flashmob

 

50 Leerlingen uit het lager en secundair onderwijs hebben ook een flashmob gehouden, op de speelplaats van de leerlingen uit het eerste jaar. Ze hebben de choreografie zelf bedacht, samen met enkele leerkrachten ontworpen. Het thema “haar” is op een speelse manier verweven in deze flashmob.

 

aa