Scholengemeenschap Sint-Paulus

Agenda

.

Wil je meer info over een bepaalde activiteit van jouw zoon/dochter, dan kan je deze bekijken via Schoolware.

april 2019

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
«
Uitwisseling Zuid-Afrika 27/03/2019 t/m 11/04/2019
»
infoverg Rome groep 1 & 2
01/04/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
Coaching Ecoman 6HA - 6HB - 6HC
01/04/2019
periode / uur:
van 16 tot 18.30 uur
 
Netwerkmoment coaches - bedrijven Field Days
01/04/2019
periode / uur:
van 19 tot 21 uur
 
Paasrapport 3de graad
01/04/2019
periode / uur:
 
Culture Club naar Bagaar (Arsenaal)
02/04/2019
periode / uur:
van 20 tot 23 uur (Kortrijk)
 
Infoavond excursie naar Berlijn 5EB+5EC+5ST
02/04/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
Bowlen - 1ste jaars
02/04/2019
periode / uur:
van 12 tot 16 uur
 
Pedagogische Studie (1ste en 2de graad)
02/04/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur
 
Lezing HIV/Aids - 5TSO
03/04/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (auditorium)
 
Codefever
03/04/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Paasviering (BAO)
03/04/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 10 uur (kapel)
 
Excursie 6de jaars
04/04/2019
periode / uur:
 
Bezoek Westhoek Vijfdejaars
04/04/2019
periode / uur:
 
Leerlingencontact
05/04/2019
periode / uur:
van 14.30 tot 17.30 uur
 
Paasrapport 1ste en 2de graad
05/04/2019
periode / uur:
 
Leerlingencontact
05/04/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 17 uur
 
Leerlingencontacten
05/04/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
«
Uitwisseling Zuid-Afrika 27/03/2019 t/m 11/04/2019
 
 
Rome - 6des 13/04/2019 t/m 17/04/2019
»
 
 
 
 
Barcelona 6des 13/04/2019 t/m 17/04/2019
»
 
 
15
16
17
18
19
20
21
«
Rome - 6des 13/04/2019 t/m 17/04/2019
 
 
 
 
uitwisseling Constântia (Portugal) naar Portugal 21/04/2019 t/m 28/04/2019
»
«
Barcelona 6des 13/04/2019 t/m 17/04/2019
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
«
uitwisseling Constântia (Portugal) naar Portugal 21/04/2019 t/m 28/04/2019
 
 
Geen avondstudie
23/04/2019
periode / uur:
 
Kangoeroewedstrijd tweeds
23/04/2019
periode / uur:
van 13.30 tot 14.55 uur (SZ Alfa)
 
Infoavond bosklassen (BAO)
23/04/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
Excursie Berlijn - 5ST-5EB-5EC 24/04/2019 t/m 27/04/2019
 
Infoweekend
28/04/2019
periode / uur:
van 14 tot 18 uur
 
Codefever
24/04/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Volvo Trucks Gent 6BI 6ST
24/04/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 12.25 uur
 
Vlaamse wiskunde olympiade - finale
24/04/2019
periode / uur:
van 14 tot 17 uur (Heverlee)
 
Management days - 5HD-5BI
25/04/2019
periode / uur:
van 8 tot 12 uur
 
HPV (meisjes vh 1ste jaar) 2de spuit
25/04/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 11 uur
 
Management days - 5HA-5HB-5HC
26/04/2019
periode / uur:
van 8 tot 12 uur
 
 
29
30
1
2
3
4
5
OC studiekeuze tweedes
29/04/2019
periode / uur:
van 16.30 tot 19.30 uur
 
Voorstelling 3de graad Handel
29/04/2019
periode / uur:
van 16 tot 17 uur (lok 323)
 
Infomoment inleefreis ZAF 2020 - voor alle vierdes
29/04/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12.20 uur (auditorium)
 
Info moment studiekeuze BI/IN - 4des
29/04/2019
periode / uur:
van 13.40 tot 14.15 uur
 
Studiekeuzes 2des OC
29/04/2019
periode / uur:
van 18 tot 22 uur
 
Bezoek Flanders Fields American Cemetery 1LB-1LD
30/04/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 16 uur
 
Geen avondstudie
30/04/2019
periode / uur:
 
Leerlingenraad 2de graad
30/04/2019
periode / uur:
van 12.30 tot 13.10 uur
 
Excursie naar Chimay 3E4A-3E4B-3L4-3GL5B
30/04/2019
periode / uur:
van 7.30 tot 18.30 uur (Chimay)
 
Eetfestijn internaat
30/04/2019
periode / uur:
van 19 tot 22 uur (MIDI 2)
 
 
 
 
 
 

aa