Scholengemeenschap Sint-Paulus

Agenda

.

Wil je meer info over een bepaalde activiteit van jouw zoon/dochter, dan kan je deze bekijken via Schoolware.

februari 2019

ma di wo do vr za zo
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
«
Uitwisseling Malta in Malta 28/01/2019 t/m 01/02/2019
 
Pedagogische Studie
02/02/2019
periode / uur:
van 9 tot 11 uur (SZ Sigma)
 
 
Spellenclub
01/02/2019
periode / uur:
van 16 tot 17.30 uur (lok 725)
 
4
5
6
7
8
9
10
Vorming rijbegeleider
04/02/2019
periode / uur:
van 18 tot 21 uur (lok A22)
 
Bezinningsdag 6W1 - 6LE - 6IN
04/02/2019
periode / uur:
van 8 tot 17 uur ( Priorij van Bethanië Loppem)
 
Week van de jonge lezer: Do Van Ranst: 2LA-2MG-2MF
04/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.55 uur
 
Week van de jonge lezer: Do Van Ranst 2GLA-2GLB-2MH
04/02/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 10.15 uur
 
Info vergadering voor ouders over Cambodja
04/02/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
Ken de school, ken elkaar - 1ste jaars
05/02/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur
 
Bezinningsdag 6EE - 6GWW2
05/02/2019
periode / uur:
van 8 tot 17 uur ( Priorij van Bethanië Loppem)
 
Week van de jonge lezer, Jonas Boets - 3E5A, 3L5A, 3W2
05/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (auditorium)
 
Week van de jonge lezer, Jonas Boets - 3E4A, 3E4B, 3E4C, 3W1
05/02/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 10.05 uur (auditorium)
 
Medisch onderzoek 3W2
06/02/2019
periode / uur:
van 8.20 tot 12 uur (CLB)
 
TVH - Waregem 6EW, 6LW1, 6LW2
06/02/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 13.15 uur
 
Arcelor Mittal Zelzate 6EA, 6EB, 6EC, 6TE
06/02/2019
periode / uur:
van 9 tot 12.30 uur
 
Concordia Textiles Waregem, 6GW, 6WW1, 6WW2
06/02/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 12 uur
 
Perioderapport 4
06/02/2019
periode / uur:
 
Roularta voor 6LE LT en GL
06/02/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 12 uur
 
Info avond Portugal
07/02/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 22 uur (auditorium)
 
English Theatre Company - 4des
07/02/2019
periode / uur:
van 10.30 tot 12 uur (CC De Schakel)
 
English Theatre Company - 2des
07/02/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 10 uur (CC De Schakel)
 
Bezinningsdag 6LLT - 6BI
07/02/2019
periode / uur:
van 8 tot 17 uur ( Priorij van Bethanië Loppem)
 
Bezinningsdag 6EA - 6EB
08/02/2019
periode / uur:
van 8 tot 17 uur ( Priorij van Bethanië Loppem)
 
Culture Club Henk Rijckaert
08/02/2019
periode / uur:
van 19 tot 23 uur (Gent)
 
 
uitstap Wouter Deprez
10/02/2019
periode / uur:
van 20 tot 23 uur (Kortrijk)
 
11
12
13
14
15
16
17
Theoretisch rijexamen
11/02/2019
periode / uur:
van 8 tot 12 uur (lok 010/013)
 
Voordracht Vikingen - 3E4B 3E4C 3E4D 3L4 3GL5B 3L5B
11/02/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 14.55 uur (auditorium)
 
Week van de jonge lezer, Lindah Nyirenda - 4E4D, 4W1, 4W3
11/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (auditorium)
 
Week van de jonge lezer, Lies Lavrijsen - 4Gl4, 4Gl5, 4L4
12/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (auditorium)
 
Roularta Media group Roeselare, 6GL, 6LE, 6LT
13/02/2019
periode / uur:
van 8.20 tot 12.50 uur
 
Volvo Trucks Gent, 6EE
13/02/2019
periode / uur:
van 9.20 tot 12 uur
 
Medisch onderzoek 3HA
13/02/2019
periode / uur:
van 8.20 tot 12 uur (CLB)
 
Voorstelling "Komt goed" - Erhan Demirci - 6des
13/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (CC De Schakel)
 
Actie KOTK
14/02/2019
periode / uur:
 
Uitwisseling Vasa (Finland) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
»
Uitwisseling Daugavpils (Letland) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
»
Uitwisseling Constântia (Portugal) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
»
Uitwisseling Dagauvpils (Letland) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
»
Uitwisseling Dagavpils (Letland) naar Letland 15/02/2019 t/m 23/02/2019
»
Spellenclub
15/02/2019
periode / uur:
van 16 tot 17.30 uur (lok 725)
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
«
Uitwisseling Vasa (Finland) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
 
uitwisseling Boedapest (Hongarije) - 5WW 24/02/2019 t/m 02/03/2019
»
«
Uitwisseling Daugavpils (Letland) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
 
 
«
Uitwisseling Constântia (Portugal) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
 
«
Uitwisseling Dagauvpils (Letland) in Waregem 15/02/2019 t/m 23/02/2019
 
«
Uitwisseling Dagavpils (Letland) naar Letland 15/02/2019 t/m 23/02/2019
 
Info studiekeuze tweedes - alle moderne klassen
18/02/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 15.05 uur (KSZ)
 
Infoavond uitwisselingsweek
18/02/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (MIDI 2)
 
Volkssterrenwacht Beisbroek Brugge - 5des
19/02/2019
periode / uur:
van 18.30 tot 23 uur
 
Week van de jonge lezer, Linda Van Mieghem - 3GL4, 3GL5A, 3GL5B, 3L4
19/02/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 10.05 uur
 
Week van de jonge lezer, Linda Van Mieghem - 3E4D 3E5B 3L5B
19/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (auditorium)
 
Codefever
20/02/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Medisch onderzoek 3HB
20/02/2019
periode / uur:
van 8.20 tot 12 uur (CLB)
 
ABC-parts voor 6IN
20/02/2019
periode / uur:
van 8.30 tot 12 uur
 
info studiekeuze door CLB - 2ME - 2MF - 2MG - 2MH
21/02/2019
periode / uur:
van 8.25 tot 9.15 uur (KSZ)
 
info studiekeuze tweedes - handelshumaniora
21/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 11.30 uur (auditorium)
 
Proclamatie poëziewedstrijd Culture Club
21/02/2019
periode / uur:
van 19 tot 21 uur (auditorium)
 
Pennentrek prijsuitreiking
21/02/2019
periode / uur:
van 19 tot 22 uur (Dramalokaal)
 
info studiekeuze tweedes - alle Latijnse en Grieks-Latijnse klassen
22/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (KSZ)
 
Spellenclub
22/02/2019
periode / uur:
van 16 tot 17.30 uur (lok 725)
 
Pedagogische Studie
23/02/2019
periode / uur:
van 9 tot 11 uur (SZ Sigma)
 
25
26
27
28
1
2
3
«
uitwisseling Boedapest (Hongarije) - 5WW 24/02/2019 t/m 02/03/2019
»
 
 
 
Coté Koer @ Dramaklas
25/02/2019
periode / uur:
van 8 tot 16 uur (lok 735)
 
Ecoman 6ASO
25/02/2019
periode / uur:
 
Voorstelling We. Zijn. Wij. (Coté Koer)
25/02/2019
periode / uur:
van 19.30 tot 21 uur (dramaklas)
 
Voorstelling We. Zijn. Wij. (Coté Koer)
25/02/2019
periode / uur:
van 16.15 tot 18 uur (dramalokaal)
 
Week van de jonge lezer, Wim Geysen - 4E4A, 4E4B, 4E4C, 4HT
26/02/2019
periode / uur:
van 13.15 tot 14.55 uur (auditorium)
 
Week van de jonge lezer, Wim Geysen - 4HA, 4HB, 4HC, 4HD
26/02/2019
periode / uur:
van 10.20 tot 12 uur (auditorium)
 
Cambodja 27/02/2019 t/m 11/03/2019
»
Medisch onderzoek 3HC
27/02/2019
periode / uur:
van 8.20 tot 12 uur (CLB)
 
Codefever
27/02/2019
periode / uur:
van 13 tot 16 uur (lok 217/321/323)
 
Olympiade Frans
27/02/2019
periode / uur:
van 12.30 tot 15 uur
 
Voorstelling "België ondertiteld" - Bronks - 3des-3E5A-3E5B-3E4D-3L5A-3L5B-3E4A-3W2
28/02/2019
periode / uur:
van 14.30 tot 16 uur (CC De Schakel)
 
Voorstelling "België ondertiteld" - Bronks - 3des - 3W1-3HA-3HB-3HC-3HT-3E4C-3L4-3GL5B-3GL5A
28/02/2019
periode / uur:
van 10.30 tot 12 uur
 
Info studiekeuze tweedes door CLB - Latijnse en Grieks-Latijnse klassen
28/02/2019
periode / uur:
van 14.05 tot 14.55 uur
 
Intensieve begeleidingsdag Ecoman 6HA - 6HB - 6BI
28/02/2019
periode / uur:
 
Stagedag alle leerlingen projectwerk 'Sterren op de werkvloer'
28/02/2019
periode / uur:
 

aa